خدمات

واحد فنی و اجرایی

شرکت ایساتیس دانش تجهیز با تکیه بر تجربه نیروهای متخصص و کار آزموده خود و با بهره گیری از فناوری های روز دنیا آماده ارائه خدمات آموزشی و نحوه استفاده صحیح از تجهیز برای دستیابی به عملکرد صحیح دستگاه با بالاترین میزان بازدهی و همچنین جلوگیری از بروز مشکلات می باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل و یا نیاز به دریافت راهنمایی با کارشناسان ما تماس بگیرید و این اطمینان به شما داده می شود در کوتاه ترین زمان ممکن متخصین ما جهت آموزش، رفع اشکالات و بررسی ادواری سیستم مراجعه کنند و از همه مهم تر برای جلوگیری از تکرار اشکالات نیز به شما مشاوره دهند.

معرفی خدمات شرکت

خدمات این شرکت شامل موارد زیر می باشد:

خدمات بهره برداری

تجهیز و تامین شرایط استقرار
دستورالعمل بهره برداری
بازبینی ادواری سامانه

خدمات پایش و تامین زیستی

تامین غذا و پکیج تامین زیستی
تست سلامت سامانه زیستی
تامین ساختار کم اثر دیکلرایز

خدمات تعمیرات و کالیبراسیون

تعمیرات، جایگزینی و ست آپ، ارتقا
خدمات ارزیابی و بازرسی
کالیبراسیون فنی و زیستی

خدمات بهره برداری

نحوه بهره برداری از دستگاه فوق که دارای حساسیت های محیطی خاص به منظور تامین شرایط و زیست بوم مناسب در جهت بهبود پایش محیطی می باشد نسبت به سایر حوزه های صنعتی از دقت و توجه خاصی برخوردار است به گونه ای که کمترین تغییر محیطی قادر خواهد بود تا میزان خطای دستگاه را به اندازه ای بالا ببرد که باعث اختلال عملکرد سیستمی دستگاه گردد. به این منظور تیم تخصصی این مجموعه که شامل مهندسین حوزه مکانیک، زیست فناوری و نرم افزاری است، سعی کرده تا با بررسی کامل این دستگاه نسبت به انجام موارد زیل در بهبود بهره‌برداری از این دستگاه قدم بردارد.

تجهیز و تامین شرایط استقرار

این مجموعه قادر است با بررسی محیط مورد نظر برای استقرار سامانه نسبت به طراحی و ایجاد بستری مناسب  به منظور کاهش حداکثری شرایط نامطلوب چون آلودگی صوتی، لرزش و… اقدام نماید.

دستورالعمل بهره برداری

در این بخش این مجموعه بسته ای تفضیلی به همراه پکیج ها و دوره های آموزشی به منظور آشنایی هرچه بیشتر کارکنان با مراحل نصب، پایش و نگهداری این دستگاه تولید کرده که به همراه چک لیست های نظارت دوره ای و دستورالعمل های مرتبط با نصب و بهره برداری مورد استفاده قرار می گیرند.

بازبینی ادواری سامانه و پیاده سازی سامانه خدمات و تدارکات فنی

همچنین متخصصین این مجموعه دارای صلاحیت های لازم در جهت بازبینی ادواری سامانه و پیاده سازی سامانه خدمات و تدارکات فنی مطابق با نیاز های مکانیکی، زیست فناوری و نرم افزاری دستگاه می باشند.

خدمات پایش و تامین زیستی

ایجاد یک زیست بوم مناسب و سالم به منظور حفظ فعالیت و شرایط نرمال در ماهی های تحت پایش یکی از اهداف این شرکت است به این منظور مجموعه کاملی از پکیج های تامین زیستی و کنترل سامانه زیست پایش در دسته بندی زیر به منظور تامین و کنترل ادواری محیط پیرامونی ماهی توسط این شرکت ایجاد شده است.

  1. تامین غذا
  2. تست سلامت سامانه زیستی
  3. تامین پکیج ماهی ادواری (All in one)
  4. تامین ساختار کم اثر دیکلرایز

تامین غذا

بسته غذای مورد نیاز ماهی در بسته بندی های مشخص و استاندارد متناسب با بسته های ادواری در پکیج های مشخص شده به همراه دستورالعمل غذا دهی قرار داده شده است.

تست سلامت سامانه زیستی

انجام PCR به منظور تشخیص آلودگی های میکروبی ماهی ها
آزمون ملکولی به منظور تشخیص جنسیت ماهی (ماهی های نر الگوی رفتاری ثابتی دارند)
سنجش آلودگی های شیمیایی توسط کیت های تشخیص سریع

تامین پکیج ماهی ادواری

ماهی ها در بسته بندی استاندارد و به تعداد مورد نیاز مصرف کننده (6 عدد ماهی، بسته غذایی تامین غذای 14 روزه و یا 12 عدد ماهی، بسته غذایی 30 روزه) در قالب بسته های تامین زیستی شامل محلول شستشو و ضد عفونی سیستم، دستورالعمل نظافت، راه اندازی و نحوه غذا دهی به همراه چک لیست کنترل کیفیت دستگاه ارسال می گردد.

تامین ساختار کم اثر دیکلرایز

آزمایشگاه تخصصی این مجموعه با نمونه گیری های مشخص و انجام تست های دوره ای روند انجام عملیات کلرزدایی را به صورت اختصاصی با دوز مشخص در کنار سایر خدمات خود انجام می دهد همچنین این مجموعه قادر است تا محلول اختصاصی کلرزدایی را در بسته بندی های مشخص برای استفاده نهایی تولید و ارسال نماید.

خدمات تعمیرات و جایگزینی قطعات

این شرکت قادر است تا کلیه قطعات مکانیکال این دستگاه را با بهترین کیفیت تامین یا بازسازی کند ، این قطعات شامل موارد زیر است:
سیستم نورپردازی
سیستم غذادهی
اتصالات مکانیکیUPVC
هیتر
دوزینگ پمپ
اکواریوم و تجهیزات جانبی
شیرآلات برنجی و برقی
سنسورها و ابزار دقیق

این موارد در دسته بندی های زیر صورت می پذیرد:
تعمیرات
جایگزینی و ست آپ
ارتقا

Explore our expert

خدمات آموزش بهره برداری

این شرکت قادر است تا با کمک تیم متخصص و مجرب خود نسبت به ایجاد دوره های آموزشی به منظور ارتقاء سطح دانش و فنی کارکنان و متولیان این حوزه در سازمان های مختلف اقدام نموده و پکیج های آموزشی روند راه اندازی ، پایش و کنترل و ارزیابی ، نگهداری به منظور بهره برداری مناسب از دستگاه های موجود را ایجاد کرده است.

خدمات ارزیابی و بازرسی و کالیبراسیون فنی و زیستی

متخصصین این شرکت قادرند تا با ایجاد سیکل بازرسی های ادواری میزان دقت و کالیبراسیون دستگاه را مورد ارزیابی قرار داده همچنین با ایجاد تست های زیست فناوری میزان سلامت و کیفیت دستگاه را مورد ارزیابی قرار دهند.